Skryté miesta v Google mapách

Skryté miesta v Google mapách

»          Nedávno som písal článok o tom ako môžete navštíviť lokáciu Disneylandu. Do tohto miesta sa môžete pozrieť uplne zdarma , a bez toho aby ste museli niekam ísť. Avšak existujú tajomné miesta ktoré cez Google Street WieW nemôžete navštíviť.

navigace
 
Sú to miesta ktoré sú vládou alebo vyššou mocou prisne zakázané. Nikto nevie čo sa na týchto miestach nachádza avšak vieme že, sa jedná o vojenské základne , či rafinérie v Maďarsku. .
Google sľúbil že tieto miesta nikdy neotaji. Avšak ak by sme krúžili okolo týchto miest našli by sme tam len prazno, ako keby tam nikdy nič nebolo.

mapy
 
Môžeme len hádať že sa tam môžu nachádzať vojenské sklady ktoré sú ešte v súčastnosti využívané , a z tohto dôvodu nechcú aby niekto vedel o ich činnostiach. Čo sa ale týka rafinerii môže ísť o ťažbu vzácnych látok napríklad ropa , zemný plyn a podobne. Preto rafinérie chcú aby boli tajené, aby nedošlo ku prípadnému odcudzeniu týchto látok. Preto sú tieto miesta tajné , a nenachádzajú sa ani v mapách, a dokonca nikto nevie v ktorej lokalite sú rafinérie.
 
»          Na druhej strane ak by ste chceli navštíviť ktorú kolvek krajnú , mesto , dedinu či objekt , stačí len zadať do Google názov alebo polohu a pomocou street Wiew môžete chodiť po objekte koľko len chcete, úplne zdarma a samozrejme bez toho aby ste museli niekam ísť. Stačí len počítač , či smartphone ,a samozrejme pripojenie na internet.
 
Podľa najnovších aktualizácia sa bude mapa street Wiew rozširovať , čo pre nás znamená z že budeme môcť navštíviť aj lesne parky, zábavné parky , či objekty v ktorých ste nikdy neboli . Táto aktualizácia potrvá o trochu dlhšie keďže zamestnanci Google chodia bicyklom či z vozíkom po svete aby nahrali objekty ktoré v Google mapách chýbajú. Trvať to môže cca dva až tri roky , a možno aj dlhšie , závisí to však od toho koľko objektov budú do mapy pridávať.
Samozrejme že o ďalšia informáciách v Google mapách a street Wiew Vás budeme radi informovať. Na teraz však prebieha aktualizácia ktorá chvíľu potrvá , ale sám som zvedavý čo si Google pre nás pripraví a do akých objektov môžeme nazrieť.
 

Skryté miesta v Google mapách
Ohodnoťte příspěvek