Ženská logika

Ženská logika

Krásna aj cez bolesť. To je väčšinou motto žien, ktoré chcú vyzerať atraktívne a krásne ale zároveň ich to stojí aj trochu bolesti ako napríklad trhanie obočia, holenie prebytočných chĺpkov, depilácia či nosenie nepohodlného oblečenia len preto, aby vyzerali dobre. To je dosť odlišné správanie ako u mužov.

vlasy
 
Nosenie opätkov
Každá z nás vie, že opätky sú krásnou ozdobou našich nôh. Sú atraktívne, elegantné a podčiarkujú osobnosť každej z nás. Cítime sa sebavedomejšie, do momentu, kedy nenarazíme na prvé nerovnosti na chodníkoch. Či už ide o výtlk, nepraktické kachličky alebo tie hrôzostrašné mriežky, ktoré si všimneme až vtedy, keď do nejakej zapadneme. Pre krásu sa trpí.
 
Nechty
Ten hlúpy pocit, keď sa tešíš, ako krásne si namaľovala nechty a ešte v ten deň sa ti niekde kúsok odlúpne. Tak, vymaľuješ si znovu celý necht, alebo to radšej vzdáš? Či si vyberieš gélové nechty, ktoré už po druhom týždni vyzerajú zle, kvôli odrasteným častiam, alebo budeš chodiť s odlúpeným lakom na nechtoch je koniec koncov jedno. Manikúra je jednoducho hotová veda pre ženy a toto muži nikdy nepochopia.
 
Dážď a vlasy
Toto pochopia najmä nositeľky dlhých hustých vlnitých vlasov. Čo je horšie, ako keď po nekonečne zdĺhavom žehlení vlasov vyjdeš von a začne pršať. Asi už len dážď sprevádzaný silným vetrom je lahôdka. A celá tvoja snaha o perfektný účes je skrátka fuč. No hlavne že ti ostane na hlave akési rozlietané čudo, ktoré zachraňuješ už iba gumičkou do vlasov.
 
Poháre
Ženy si svoje poháre nikdy nepomýlia, lebo si ich značia svojou vlastnou unikátnou známkou v podobe odtlačeného rúžu alebo lesku na pery. A potom radšej rýchlo vbehneš ku zrkadlu, aby si sa uistila, že ho nemáš aj niekde inde po tvári než na poháriku.

déšť
 
Vlasy a vietor
O vlasoch a daždi sme už hovorili, ale čo náš obľúbený vietor? Ten dokáže pokaziť každú radosť z vydareného účesu do pár sekúnd po tom, čo vyjde z domu. A nepomôže ti ani gumička do vlasov či kapucňa. Je na čase sa s účesom definitívne rozlúčiť.
 

Ženská logika
Ohodnoťte příspěvek