Velvet a koža, lakonické a s dekoráciou – 8 párov najobľúbenejších balerín sezóny nájdete v našom výbere!

boty

1.      Čierne kožené baletné topánočky so špicatým nosom – takáto dvojica topánok sa už dlho stala nepostrádateľnou súčasťou základnej šatne každej dievčiny (určite ich máte aj vy). Ale „modernizácia“ verzie klasikov neuškodí žiadnej žene v jej móde – čierne baleríny s prackou Vám pridajú smelosť a sú vhodné nielen na nosenie v práci ale aj na párty.
2.      Stúpenci minimalizmu určite radi ocenia originálne biele baleríny s ozdobnými prvkami. Na výber je šialené množstvo vzoriek.
3.      Milovníci farebných akcentov by mali venovať pozornosť jasne červenému páru, tie predstavujú perfektný doplnok k ženskému a romantickému outfitu.
4.      Zamatové baleríny s lesklými hviezdami harmonicky zapasujú k mini čiernym šatám.

baleríny

5.      Ďalším aktuálnym modelom, vhodným pre fanúšikov čiernej a minimalizmu, sú otepľované otvorené baletné topánočky s členkovým popruhom. Nosiť ich môžete či už so šatami alebo k džínsom.
6.      Samozrejme , nemohli by sme zabudnúť ani na iný model , ktorý sa zapísal do dejín módy – pár baletnej obuvi s čiernym nosom sa stal obrazom či nejakou ikonou Francúzov , a vyobrazujú  kráľovskú eleganciu a štýl.
7.      Nezabudnite na ďalší kľúčový jarný trend – pastel. Špicatá špička či baleríny s opaskom v tvare písmena T zvýrazňujú ladné členky.

topánkly

8.      A najviac “ bezpečná“ a neutrálna voľba pre tých , ktorí nemajú radi módne experimenty – pár baletnej obuvi krémovej farby. Sú určené pre skutočné dámy!
Ak kategoricky nemáte radi podpätky a odmietate ich, tak bez páru štýlových a pohodlných baletných topánok, jednoducho nemôžete žiť. A ak patríte medzi dámy, ktoré naopak milujú opätky, odporúčame vyskúšať si aspoň raz baleríny a možno zistíte, že ich milujete viac ako vysokú obuv. Hlavné je sa nebáť a vyskúšať rôzne varianty.