Pre ženu je príchod zimy niečo, ako vykúpenie. Skončilo sa mučenie krátkych croptopových tričiek, kedy musia sťahovať brucho, aby nevytŕčalo nič, čo by nemalo vytŕčať. V každom prípade je jasné, že zima pre mnohé zo žien znamená, že sa môžu konečne poriadne najesť. V zime totiž väčšinou obalíme svoje telo do krásnych huňatých svetrov, do ktorých môžeme poľahky skryť všetky svoje nedokonalosti. Je jasné, prečo potom ženy toto obdobie milujú. Muži ho zase potichu preklínajú, pretože nemôžu vidieť nič zo ženského tela. Čo sú však „must have“ ženského šatníka práve v zime? Pozrieme sa na to spoločne.

modrá košile

Svetre. Veľa svetrov
Svetre sú jednoznačne niečo, čo vás bude sprevádzať celú zimu a je veľmi pravdepodobné, že aj celú jeseň. U mnohých žien je práve toto prvok, ktorého majú v skrini jednoznačne najviac. Niet sa čomu čudovať. Vyzerá to dobre na každej žene, ale to nie je všetko.  Zakryje naozaj každý jeden nedostatok, no zároveň si môžete byť istá tým, že vás poriadne zahreje. A v zime je práve toto podstatné. Keď sa však pozrieme na to, ako to vyzerá a na to, aké je to pohodlné, je nám jasné, že toto víťazí. A to sme ešte nespomenuli to, že pred Vianocami sú jednoznačne na mieste aj svetre s takouto tematikou.

modní šáty

Šály a čiapky
Je potrebný vôbec nejaký komentár? Ak je niečo počas zimy skutočne perfektný doplnok, ktorý oživí každý jeden nudný outfit, tak je to práve toto. Okrem iného si tým môžete veľmi dobre zlepšiť deň, keď si na seba dáte niečo veselé. Nehovoriac o tom, že práve toto vás zachráni pred treskúcou zimou, ktorá sa aj na Slovensku často vyskytuje. Nemusíte mať žiadne obavy. Toto vás určite vždy zachráni.

Existuje ešte veľmi veľké množstvo doplnkov, bez ktorých by zima nebola zimou. Napríklad kabát alebo poriadna páperová bunda. Na druhej strane, práve toto je niečo, čo platí pre všetky ženy. Každá sa v tom jednoducho nájde.