Rozmýšľate nad kúpou novej klimatizácie a neviete sa rozhodnúť ktorú klímu si zadovážiť? Vybrať správnu klímu môže byť niekedy pre laika naozaj problém. Na trhu máte množstvo rôznych výrobcov klimatizácii ako aj množstvo rôznych modelov od samotného výrobcu. Dôležité je rozhodnúť sa aký veľký priestor by mala klíma ochladiť a či chcete používať klimatizáciu len na chladenie alebo aj na kúrenie. Áno dobre ste počuli s klimatizáciou sa dá aj kúriť. Táto klíma sa nazýva invertorová klíma. A dokáže miestnosť vykúriť aj pri veľkých mínusových teplotách, čo bežná klimatizácie nezvládne.

klimatizácia

Tento typ klimatizácie je veľmi populárny v severských krajinách v Amerike a Kanade, kde ho ľudia často využívajú ako jediný zdroj vykurovania. Je to najmä z toho dôvodu, že je to najlacnejšie kúrenie v rámci elektrického kúrenia. Inventorová klíma funguje na inom princípe ako obyčajná klíma. Avšak tým vás teraz nebudeme zaťažovať. Ak by to niekoho zaujímalo, môže sa na nás obrátiť a naši odborníci mu radi vysvetlia rozdiel fungovania týchto dvoch typov klimatizácii. Dôležité je pre vás vedieť to, že obe klimatizácie vyzerajú úplne identicky. Obe sa skladajú z vnútorného a vonkajšieho modulu a rovnako sa montujú a aj ovládajú. Mnoho výrobcov ponúka oba druhy klimatizácie, takže je už na vaše zváženie na čo všetko budete vašu klimatizáciu používať. Ak rozmýšľate, že budete s klimatizáciou aj dokurovať potom bude pre vás určite lepšie siahnuť po invertorovej klimatizácii.

klimatizácia

S ostatným výberom vám radi poradia odborníci z Master klíma. Master klíma robí montáž klimatizácie Galanta vo všetkých mestách západoslovenského kraja (Bratislava, Galanta, Trnava…). Stačí nás kontaktovať a radi vám urobíme cenovú ponuku na jednotlivé modely klimatizácie a cenu montáže. Taktiež vám poradíme s výberom ideálnej klimatizácie pre váš byt, dom, firmu alebo kanceláriu.

https://goo.gl/maps/waJ681xcAFTb63LKA