Ak sa aj u Vás vyskytla havária s potrubím alebo kanalizáciou a škody sú veľké, neváhajte a siahnite po kontakte vo forme našej non stop služby krtkovanie malacky, ktorá je veľmi rýchla, spoľahlivá, profesionálna ale najmä korektná.

Využite telefonický kontakt alebo online formulár a opíšte rozsah poruchy, objekt, v ktorom sa havária vyskytuje a samozrejme sa čo najdetailnejšie lokalizujte.

Naša služba a servis zariadi potom všetko potrebné a zvolí najvhodnejšiu techniku pre daný problém.

lost-places-2178884_640

V praxi sa najčastejšie využíva vysokotlakové čistenie pomocou dlhej hadice dĺžke 60-100 metrov, ktorá je účinná aj v dlhých a starších potrubiach a ktorá spoľahlivo vysokým tlakom vody a špeciálnou tryskou na konci hadice odstráni nánosy a uvoľní kanalizáciu a potrubie. Tento spôsob krtkovania je ekologický, šetrný k okoliu a nevyžaduje zbytočné zásahy v potrubí alebo v kanalizácii, ktoré by zaťažovali zbytočne Váš rozpočet.

Elektromechanické čistenie je takisto spoľahlivé a účinné, ale využíva iný, elektromechanický spôsob odstraňovania nánosov pomocou špeciálnych nadstavcov, ktoré rotujú, rozbíjajú tým usadeniny a vytvárajú podmienky pre spriechodnenie potrubia alebo kanalizácie. Tento spôsob čistenia potrubí a kanalizácií sa dá využiť aj vo väčších objektoch vďaka rôznym nádstavcom hadici dlhej až 25 m, čo v praxi znamená, že spôsob krtkovania elektromechanicky je účinný aj v starých, zanedbaných a dlhých kanalizáciach, bez ohľadu na ich priemer.

Aj v domácnostiach je elektromechanický spôsob často využívaný, je vhodný aj na potrubia s menším priemerom a spoľahlivo vyčistí Vaše zanedbané odtoky, sifóny, toalety, kuchynské výlevky.

plumber-228010_640

Pri riešení havária a krtkovania Vám navrhneme aj spôsob prevencie a jednotlivé služby v rámci tohto servisu ako napríklad trasovanie a lebo TV monitoring potrubia, vďaka ktorým získate aktuálny a reálny pohľad na stav Vašej kanalizácie, odtokov, potrubí, šachty a budete mať priestor na riešenie budúcich opatrení.

Zabránenie havárii je prvoradé a ak k nej príde rýchle riešenie je takisto dôležité, preto neváhajte a čo najskôr nás kontaktujte.