Sme vďačné za to, že existuje aj takýto kúsok oblečenia, ktorý nám pekne ukáže našu sexi postavu. V legínach sa cítime po väčšinu žien veľmi dobre. No niektoré ženy legíny nemusia. Zásadne platí jedno pravidlo, že ženy majú rôzne vkusy a rôzne proporcie. Niektoré ženy v legínach vypadajú pekne a iné zasa nie.Legíny s rozparkami.jpg
Nie každá si ich však môže dovoliť
Tento kúsok oblečenia akým sú legíny, nemôže nosiť každá žena. Teda môže, ale nemala by po takomto kúsku siahnuť, ak jej to postava a proporcia nedovoľuje. Štíhle ženy s vyšportovanou postavou sú na tento kúsok oblečenia ako stvorené. Slečny, ktoré bojujú s váhou by sa mali legínam vyhnúť veľkým oblúkom, pretože by im mohla narobiť len problémy, kedy by im telo neprekrvovalo a tiež by sa stratila efektivita krásy. Ženy, ktoré trpia nadváhou by mali siahať po voľnejších a vzdušnejších materiáloch. Ich telo by malo dýchať a ovzdušňovať. Pretože ženy s nadmernou váhou vyprodukujú viac potu, ako ženy s optimálnou váhou.
Máme ich rôznej farby a v rôznych štýlov
Čierna farba je pre ne typická na tom sa určite zhodneme. Ale je možné ich zakúpiť aj v iných farebných prevedeniach. A nielen farebných prevedeniach, ale aj rôznych strihov. Tieto strihy sú výrazne. Väčšinou tieto typy legín zvolia ženy, slečny, ktoré sú punk.Sexi žena.jpg
Môžu slúžiť aj ako pančuchy
Presne tak, legíny nemusia slúžiť len ako odev, ktorý si oblečieme v letných mesiacoch. Taktiež nám môžu poslúžiť ako ochrana pred chladnými mesiacmi, kedy si ich oblečieme pod nohavice. Môžu byť výhodou pre ženy, ktoré nemajú radi pančuchy. Počuli ste už o zateplených? Tie sa môžu presne hodiť v chladnom počasí, ak sa skutočne nechcete rozlúčiť s ich nosením a ste proste zvyknuté len na legíny.
Môžeme to zakončiť tým, že tieto elastické nohavice sú perfektný kúsok, ktorý nám pekne vytvaruje postavu, ak ju máme samozrejme štíhlu a sexi. Takýmto oblečením vieme poriadne rozohniť každé mužské oko, ktoré si nás obzrie.