V dnešnej dobe je vyvíjaný naozaj veľký tlak na ženy. Musíme byť vo všetkom perfektné a dokonalé. Musíme byť úžasné v práci, musíme byť úžasné manželky, musíme byť skvelé kuchárky, partnerky, jednoducho všetko. Vždy však musíte myslieť na to, že nech sa deje vo vašom živote čokoľvek, vždy by ste mali myslieť na to, ako byť šťastná. Možno sa na vás teraz vyvíja veľký tlak. Možno máte pocit, že nikdy nikomu nebudete dosť dobrá. Ale teraz vám povieme tajomstvo, aby ste vedeli, o čom to naozaj je. Vždy, keď budete mať pocit, že ste tá najnemožnejšia žena na svete, musíte si dookola opakovať jednu vec.

ženská
 
NEMUSÍTE BYŤ VO VŠETKOM PERFEKTNÁ
 
Toto si opakujte ako svoju mantru, ktorej sa budete držať v každej jednej situácii. Musíte tomu však veriť, aby sa to stalo naozajstnou realitou, aby to bolo niečo, na čo sa môžete spoľahnúť a vďaka čomu sa budete mať skutočne úžasne a perfektne. Verte tomu, že nakoniec vás presne to bude tešiť, pretože je to všetko, čo je pre vás naozaj vhodné a dobré. Verte tomu, že nemusíte byť úžasná žena a nemusíte byť úžasná vo všetkom, čo je okolo vás. Nemusíte byť žena, ktorá sa na všetko okolo seba pozerá ako na projekt, ktorý musí urobiť.

holka
 
Raz za čas sa musíte zamerať na seba. Ale v inej podobe, ako ste to robili doteraz. Verte tomu, že nakoniec existujú veci, v ktorých nemusíte byť perfektná, buďte perfektná hlavne v tom, čo je dôležité pre vás. Vy sama by ste mali byť pre seba dokonalou bytosťou a mali by ste veriť tomu, že ak je to pre vás dôležité, buďte v tom dobrá. Ale ak je to dôležité pre niekoho iného, tak prečo by ste sa tým vôbec mali zaoberať? No tak, veď je to predsa hlúposť, snažiť sa niekomu vyhovieť a urobiť niečo len preto, lebo iní ľudia to od vás očakávajú.
 
TAK V ČOM BUDETE PERFEKTNÁ TERAZ? VYBRALI STE SI NIEČO? VERTE TOMU, ŽE JE TO IBA NA VÁS.