Ženy to majú ťažké, keď žijú so svojím partnerom. Vždy to však máva veľmi podobný priebeh. Zo začiatku je všetko úžasné. Všetci sa tvária, že nie je nič lepšie, ako práve spoločný život. Varíte spolu, upratujete spolu, kúpete sa spolu a milujete sa tak, že vám z toho ide prasknúť hlava. Každý pár sa však po čase dostane do rutiny. Začnete starnúť a začnete si uvedomovať, že nie všetko ide tak, ako by podľa vás malo. Je veľmi ľahké dostať sa do rutiny, ale oveľa ťažšie je, keď sa z nech chcete dostať. Má to svoje problémy.

muž

Aj ženy zvyknú mať ženské problémy, keď sa to týka sexu. No tie mužské bývajú oveľa ťažšie a závažnejšie. O to viac, že sa o tom nikdy nechcú rozprávať. V období stresu si každý chlap prechádza určitými fázami, ktoré sú pre neho zvyčajne veľmi ťažké. Vtedy sa stanú dve veci. Buď potrebuje sex, aby si vyventiloval hlavu a aby nemyslel na nič, čo sa okolo neho deje. Alebo na sex nemá ani len pomyslenie. A keď je partnerka na opačnej strane barikády, je veľmi ľahké skĺznuť do problémov. Našťastie v dnešnej dobe existuje množstvo vecí, ktoré zabezpečujú niečo, ako je podpora erekcie.

sport

Napriek tomu, že väčšina mužov o niečom takom nechce ani počuť, musíte si uvedomiť, že to potrebujete. A že ak to skutočne takýmto spôsobom zasahuje do vášho života, potrebujete to oveľa viac, ako si myslíte. Netvárte sa, ako veľký mačo, ktorý všetko zvládne. Teraz nezvládate možno stres alebo máte iné problémy, s ktorými musíte bojovať. Keď to potrebujete, veľmi dobre viete, že to niečo musí dať aj vašej partnerke. Preto by ste sa mali začať sústrediť aj na ňu, nielen na seba. Možno si to, že máte problémy, aj vyčíta a má pocit, že pre vás nie je dostatočne príťažlivá. Ženy vždy všetko obracajú na seba, a preto by ste mali vedieť, čo robiť. Urobte do pre ňu, keď už nie pre seba, no nie?