Znamenie ryby sa dokáže nádherne prejaviť v tom, že je nevyspitateľné. Ľahko sa vám vyšmykne, hoci vy budete mať pocit, že ju už máte na dosah. No opak je pravou. Práve vtedy vás dokáže úplne prekvapiť! Táto žena si jednoducho pláva životom podľa vlastných pravidiel a najmä tak, ako sa to páči jej. Ak sa vám náhle stratí zo života, nezúfajte. Väčšinou sa doň vráti a to najmä vtedy, ak to čo najmenej čakáte.ryby.jpg
Milujú a vyberajú si najmä mužov, ktorí ich vedia finančne zabezpečiť. Niekedy sa o tomto znamení hovorí, že je znamením zlatokopiek. Niet sa čomu diviť. Tieto ženy milujú, ak je o nich patrične postarané. Prečo by predsa mali vynakladať nejaké úsilie čo sa týka financií, ak majú doma šikovného muža. Nie sú však ani dobre gazdiné. Ak od nich muž čaká, aby ho doma počkali s navarenou večerou, mýlia sa!
Aj napriek tejto zlej vlastnosti však ženy Ryba ostáva verná a dokáže aj odpúšťať. Je to veľká romantička! Nežiada slobodu ako napríklad Vodnár. Chce cítiť pocit istoty a bezpečie. Dalo by sa povedať, že je závislá na mužovi. Nevadí jej ani, ak ju muž sleduje, prípadne sa zaujíma o to, kde bola a s kým bola. Rada všetky otázky zodpovie bez toho, aby mala pocit, že ju niekto obmedzuje.romantika.jpg
Ak sa povie slovo empatia, mali by vás napadnúť Ryby. Je nesmierne citlivá a vie sa vcítiť do druhých bez toho, aby to od nej niekto vyžadoval. Robí to sama od seba. Ak si však myslíte, že sa nikdy nenahnevá, ste na omyle. Ak jej dôjde trpezlivosť, vie byť poriadne výbušná. Vtedy by ste ju ani nespoznali!
Okrem toho je náladová a sentimentálna. So svetom odmieta bojovať, rada ostáva v ústraní. Čo sa týka jej fantázie, tá je vyspelá až natoľko, že na svojho záchrancu je ochotná čakať i celý život. Je to skrátka romantička ako sa patrí!
Aby ste však neostali zaskočení: ak ju uvidíte smiať sa, neznamená to, že o pár minút nebude plakať. Od nej skrátka nikdy neviete, čo očakávať!