Móda je veľmi nestabilná, to vieme určite všetci. A práve preto sa musíme často stotožniť aj s vecami, ktoré nás na prvý pohľad až tak veľmi nelákajú, no nemáme pravdu? Napriek tomu, že si často myslíme, že vieme všetko najlepšie, nevieme predvídať, čo bude zase moderné. A často sú to aj veci, s ktorými sa celkom nestotožňujeme alebo sa nám najprv absolútne nepáčili. Existuje niekoľko kúskov, s ktorými sa módny svet nevyrovnal, no napriek tomu sa vrátili naspäť, ako keby sa ani nechumelilo. Viete aspoň o niektorých veciach, ktoré nás neustále sprevádzajú životom? Alebo ste nad tým nikdy ani len neuvažovali?

modelka
 
Zvoncové nohavice, o ktorých sme si mysleli, že už dávno umreli.
 
Nohavice, ktoré sú na spodku rozšírené alebo ktoré sú jednoducho široké úplne celé. O tých sme si mysleli, že už sú skutočne len nejakým oparom minulosti a že sa nás už nikdy nedotknú. Nuž, opak je pravdou a my sa s nimi stretávame čoraz častejšie. Napriek tomu, že si nenájdu veľmi veľa priaznivcov, môžeme si byť istýu, že existujú ženy, ktoré ich nosia s veľkou obľubou. Možno až tak veľmi nelichotia postave, no sú priam neuveriteľne štýlové a verte tomu, že aspoň jedny by sa teda vo vašej skrini mohli objaviť, nemyslíte?

svetr
 
Vysoký pás je späť a nechystá sa nikam odísť.
 
Nohavice s vysokým pásom, sukne s vysokým pásom, vysoký pás je proste in, nech sa tvárime, ako len chceme. Niet sa čomu čudovať, je to naozaj pohodlné, ak vám ide o to, aby ste aspoň z často zakryli nejaké to trošku väčšie bruško. Okrem toho je to ale aj zdraviu prospečné, pretože nikomu neukazujete svoje kríže. Nehovoriac o tom, že vytvarujú naozaj neuveriteľnú postavu, hlavne, čo sa týka vášho zadku. Napriek tomu ich niektorí muži celkom neobľubujú a smejú sa, že takto vyzerajú ženy ako rozprávkové postavičky z filmov Asterix a Obelix. Názor necháme už na vás, no napriek tomu zostávajú veci s vysokým pásom maximálne populárne.