• Oblečením a našim celkovým vzhľadom sa dá toho o nás skutočne veľmi veľa povedať. Je to tak povediac naša tichá zbraň voči vonkajšiemu svetu. Netreba používať slová, treba len používať fantáziu. Náš šatník vieme totiž prispôsobiť nie len príležitosti, na ktorú sa obliekame, ale aj našej aktuálnej nálade.

šaty

Myslím si, že životom sa netreba vždy až tak zaťažovať. Občas všetko čo je potrebné, je brať ho s nadhľadom a vedieť sa nad vecami zasmiať. Treba ho chápať ako akúsi hru, ktorú máme plne pod kontrolou a vieme s ňou narábať ako chceme a práve náš štýl je na to výborným prostriedkom.

Kombinácie farieb, materiálov, značiek, výber správnych doplnkov. Všetko toto je výborný spôsob sebavyjadrenia. Veď predsa podľa toho, ako sa človek oblieka, vieme o ňom v konečnom dôsledku zistiť skutočne veľmi veľa informácií. Ja osobne beriem obliekanie a zaoberanie sa štýlom ako moju záľubu. Milujem hrať sa s mojim štýlom, dolaďovať a správne kombinovať. Nemôžem o sebe povedať, že sa striktne držím jediného štýlu, pravda je skôr taká, že môj štýl sa pohybuje od tmavých temných farieb až po dievčenské horúce ružové. A práve to je to, čo je na štýle to vynikajúce. Nie sú v ňom žiadne pravidlá. Chápem ho skôr ako umenie, pretože ním vždy dokážem vyjadriť presne to, čo chcem, navyše ma vedia vždy nesmierne potešiť hrejivé slová od mojich priateľov, že mám peknú blúzku, alebo som pekne zladila topánky s kabelkou.

letní šaty

Nie všetkých ľudí móda osloví, ale aj keď sa tak nestane, žiť s ňou jednoducho musíme, nemôžme predsa chodiť nahý. A preto by sme mali o nej aspoň niečo vedieť. Ak už vás móda nezaujíma, skúste sa zamerať aspoň na to, aby veci čo si oblečiete spolu nejakým spôsobom ladili a ak si neviete rady, na internete sa dočítate množstvo užitočných rád a trikov, ako nasadiť do svojho šatníka výberové kúsky a ako s nimi následne zaobchádzať.