Sex sa dá vnímať naozaj rôzne. Dokonca môže súvisieť aj s vecami, ktoré pôsobia na prvý pohľad úplne bežne a nemusia nikoho pohoršovať. Napríklad s masážou. Aj táto sa dá praktizovať senzuálne, príkladom sú senzuálne masáže bratislava s nádychom erotiky. A pritom vravíme o návšteve masážneho tantra salóna, teda nie o platených sex službách v priváte.

masáž, žena

Poznáme sex, viac menej klasický, v ktorom prichádza k pohlavnému styku a vychádza z našich pudov. Potom ale existujú rôzne senzuálne, erotické a tantrické praktiky, ktoré pracujú so sexuálnou energiou a libidom, ale pritom nesúvisia s pohlavným stykom. Sú to praktiky, ktoré sú zaujímavé tým, že sa zaoberajú pozitívnym vplyvom sexuality na našu náladu, kondíciu a celkovo dobrý pocit. Aj bez toho, aby muselo prísť ku klasickému sexu.

tma, erotika

Vlastnými slovami a možno trochu komicky, ale v podstate výstižne by sme mohli povedať, že v takomto prípade ide o erotickú terapiu. Príjemnú a uvoľňujúcu erotickú masáž, akú záujemca môže zažiť v špecializovaných tantra salónoch. A tá má liečivé účinky napríklad na zvýšenie libida, na riešenie problému s erektilnou dysfunkciou u mužov, ale aj na uvoľnenie napätia, tlakov a nervozity, tým pádom aj na stabilizáciu krvného tlaku, lepšie dýchanie a zdravú činnosť srdca. Veľa z týchto faktorov zdravia je totiž vzájomne medzi sebou prepojených.

Pochopiteľne ale človek tieto služby nemusí hľadať len za účelom napravenia svojho zdravotného stavu. Väčšina návštevníkov sú zdraví ľudia, ktorí si potrebujú http://adopcia.sk/home/a-pre-dospelych/o-detoch-ktore-potrebuju-rodinu/co-sa-udeje-ked-deti-nemaju-co-potrebuju/ pri tejto masáži príjemne oddýchnuť a zároveň načerpať nové životné sily.

  • Je to spojenie relaxu s prácou s energiami. Prichádza pritom k veľmi príjemnému psychickému, avšak aj telesnému uvoľneniu. Fyzické uvoľnenie nahromadenej sexuálnej energie dá o sebe niekedy vedieť orgazmom, čo ale v týchto prípadoch nie je žiadna hanba, viac menej sa s tým počíta.