Aby bola žena krásna, a so sebou spokojná, musí neustále niečo stvárať. Či sa jedná o postavu, vlasy, pokožku, pleť, mejkap či dokonca o šatník. Raz sme spokojné, o pár minút zasa nie. S tým už poriadne asi nič nespravíme, ale vieme si aspoň trocha skrášliť náš život plný práce.

žena
 
●       Zábava
Slovo zábava môže znieť divne… a kedy sme ju vlastne naposledy počuli, či zabavili sa? Ten čas práve prišiel. Pozrite sa do kalendára, zapíšte si dôležité veci počas týždňa, a označte si aj kedy máte naozaj voľno. Spýtajte sa aj vašich blízkych alebo kamarátky, či by nemala čistou náhodou v ten deň čo vy, nejaké to voľno. Ak áno, hurá do mesta alebo na výlet! Naplánujte si kam by ste si najradšej vyšli, a doprajte si v ten deň všetko. Od najdrahšej kávy po kabelku, či dokonca kino.

dívka
 
●       Ticho
Taktiež vám slovo ticho príde ešte viac divné ako zábava? To nič, nie je to nič zlé. Podobne ako zábavu, aj ticho si viete dobre naplánovať. Keď doma nikto nie je, a viete že ani nebude, šup do horúcej vane, alebo postele. Zapnite si vonnú sviečku, zavrite oči a doprajte si spomínané ticho.
Po oddychu si môžete spraviť domácu masku na pleť, alebo na vlasy. Nájdite si tú svoju.

kabelka
 
●       Poriadok
Keď sa pozriete okolo seba, vidíte poriadok či neporiadok? Stavím sa, že niekde by sa určite aspoň malý neporiadok našiel. Šup do toho! Roztrieďte si všetko čo nepotrebujete. Iba vás to zaťažuje, a berie vám to vlastný priestor. Vytriedené veci môžete kľudne posunúť vpred, alebo sa ich načisto zbaviť. Je lepšie zazrieť fotku v rámčeku ako pohodené veci.
 
●       Záľuba
A čo tak si nakoniec nájsť nejakú malú záľubu, činnosť na každý deň aspoň pred spaním? Dobre porozmýšľajte čo by ste radi skúsili, možno niečo nové, čo tak joga alebo štrikovanie?
My ženy sme už raz také, ak nám niečo prekáža v ceste, nemáme strach tomu zabrániť. Naša práca, okolie a každodenný život na nás neskutočne vplýva, preto si ešte k tomu neničme našu pokožku drahou kozmetikou. Skúsme si radšej každý deň niečím pozitívnym skrášliť.