Človek sa učí celý život, nemôžeme zostať stáť na jednom mieste, ale treba sa vyvíjať, získavať nové poznatky a vedomosti, obohacovať sa o nové zážitky a snažiť sa porozumieť aj iným jazykom ako tomu materinskému. V ňom dochádza k mnohým zmenách a pribúdajú v ňom nové výrazy, ktoré sa začlenili do bežnej komunikácie. S výrazom senzuálny už asi mnohí z nás nemajú problém, vedia ho začleniť a správne používať.

Každý kúsok tela pocíti vzrušenie

Najčastejšie sa výraz senzuálny spája s typom masáže, ktorá v nás evokuje exotický pôvod, a je to tak, tieto typy masírovania majú základ v tanrickom učení a do Európy sa dostali z Ázie. S masážou je spojený rituál, ktorý senzuálnu masáž posúva do erotickej roviny, pretože poskytuje aj masáže intímnych častí tela s ukončením vyvrcholením a maximálnou rozkošou. Salóny, ktoré sa orientujú na senzuálnu masáž, ponúkajú svoje služby prostredníctvom internetových stránok, aby boli bližšie k zákazníkom.

V priestore masáže si zákazník po príchode môže dať sprchu, vypiť si šálku kávy alebo čaju, prezliecť sa do sárongu, čo je tradičný ázijský odev a až následne príde senzualna masaz na rad samotný rituál. Výber druhu senzuálnej masáže je na každom zákazníkovi, záleží na tom, čo chce prežiť, aký vzrušujúci účinok od nej očakáva, preto má na výber z viacerých masáží, napríklad klasickú, body či couple alebo magic, ale aj maximálne vzrušujúcu masáž lingamu. Šikovné masérky majú s každým typom masáže skúsenosti a vedia ako ich vykonať tak, aby zákazník odišiel maximálne spokojný.

Vychutnať si vzrušenie je normálne

Dievčatá a ženy k masáži využívajú aj svoje nohy, prsia či ústa, častokrát ak celé telo, sú to profesionálky, takže všetko vykonávajú naplno, ale v úplnej diskrétnosti. Záver rituálu je v znamení oddychu, relaxu v ležatej polohe, samozrejmosťou je možnosť osprchovať sa a pred odchodom zo salóna sa rozlúčite pozdravom namaste, ktorým vzdávate úctu telu. Poďakovanie za návštevu je aj formou malého darčeka, ktorý si odnesiete spolu s množstvom pozitívnych zážitkov.