Každý z nás má v živote momenty, ktoré stoja za to ich zachytiť a zvečniť. Našťastie už v histórii sme ako ľudstvo boli požehnaní vynálezom fotoaparátu a fotografie. Súčasná doba sa nesie v znamení digitalizácie, čo prináša výhody aj nevýhody. Ak máme fotiek na svojom úložisku veľké množstvo, máme problém sa v ňom vyznať a organizovať ho.

staré pamätné fotografie

Zaberie veľa času kým sa dopátrame presne k tej fotke, ktorú hľadáme. Pozerať sa na ňu na monitoroch počítača, tabletu či telefónu nie je také intímne, ako byť schopný držať ju v rukách, a v neposlednom rade ju mať stále pred očami. Tento výmysel a v potom aj výsledok v podobe vynálezu je geniálnym prostriedkom. Tlačené fotografie nám zdobia steny izby, zošity, obaly na telefóny a v neposlednom rade aj rodinné albumy. Je to najefektívnejšia cesta ako uchovať jedinečnosť a emocionalitu zážitkov, ktoré majú pre nás osobný alebo aj spirituálny význam. Fotografie zachytia našich milovaných, a tak ich máme nablízku. Okrem samotných fotografií menších rozmerov si môžeme nechať zhotoviť aj fotoobraz. Ten posunie naše dojmy a emócie zo zachytených situácii na ešte vyššiu úroveň.

žena drží fotoaparát

Určite máte aj vy so sebou vaše zachytené momenty, ktoré by sa mali dostať na povrch. V tomto prípade môžete využiť kontakt Fotkyzababku. Profesionáli sa postarajú o tlač a vyhotovenie vášho fotoobrazu, veľkoformátovej fotografie, samozrejme v HD kvalite. Okrem tohto poskytujú aj samotné fotografické služby, ktoré môžete využiť počas výnimočných podujatí ako sú plesy, stužkové či svadby, ale aj umelecké fotenia. Tlač sa vykonáva na vysoko-kontrastnom fotopapieri, ktorý má vhodné kvality. Vašou úlohou bude fotografie nahrať. Ak máte špecifické otázky, v prvom rade bude potrebné vyplniť kontaktný formulár. V ňom poskytnete svoje meno, e-mailovú adresu a do predmetu a obsahu uvediete vašu otázku. Správni profesionáli radi vyhovejú vašej požiadavke.