Ak nechodíte na YouTube či nesledujete kto je v momentálne  trendoch , máme tu niekoľko tipov ktoré stoja za vypočutie či pozretie.

média

●        Hudba
Medzi napočúvanejšie a najsledovanejšie video patrí rapper Kalí zo skladbou domov. Túto hudbu produkoval Jeso a túto hudbu sa oplatí vypočuť. Každý z nás opúšťa svoj domov ťažko , a v tejto hudbe sa zamýšľa nad tým že musel opustiť svoj domov aby si mohol splniť svoj sen
 
Prichádza najlepšia spolupráca dvoch najúspešnejších svetových dj-ov. Martin Garrix a David Guetta sa pustili do spolupráce a vytvorili hudbu pod názvom So Far Avay s featom Jamie Scott a Romy Dya . Pôjde romantickú melódiu s podtónom dubstepu pre zamilovaných . 
 
A pri hudbe ešte ostaneme . Ak máte radi speváčku Pink , prichádza so svojou novinkou beautiful. Trauma. Jednoduchý prepracovaný  klip ktorý sa nachádza v domácom prostredí z dobrým hudobným a speváckym podmazom. Určite to stojí za vypočutie.

film
 
●        YouTube
Do kategórie Triedny sa dostal aj veľmi známy YouTuber Gogo . Vo svojom videu opísal návod ako si adoptovať svoju krabičku , starať sa o ňu online a ak chcete ako vyzerá toto zvieratko reálne a či je o ňu postavené tak ako ste si zvolili môžete ju navštíviť na farme kde kravička býva.
 
YouTubera vymyslia aj nemožné. Tento krát sa môžeme pozrieť na tipy fanúšikov od Youtuberskej  skupiny Naked Bananas. Aký fanúšik ste vy , a nájdete sa v tomto videu ? Odporúčam pozrieť , prípadne ich môžete podporiť laikom ak Vás video zabavilo.
 
●        Filmy
Máte radi filmy ? Do kategórie trendy sa zaradil aj tento sci-fi triler Avengers Infinity Wars. Ide o ďalšie pokračovanie Marvel Štúdia ktoré dalo do tohto filmu naozaj všetko. Sci-fi , akciu , napätie a scény ktoré Vám vyrazia dych. No viac prezrádzať už nie je treba . Premiéru filmu si môžete pozrieť už v budúci rok. (2018)  a oficiálny Trailer si môžete pozrieť už teraz na YouTube.