Zariaďujeme moderný byt

Zariaďujeme moderný byt

Ak žijete v meste určite ste takýto byt videli aspoň tisíckrát, biela kuchyňa/jedáleň/obývačka, veľké okná, balkón a štvorcová spálňa. Kúpa alebo prenájom novostavby má určite množstvo výhod – žiadne nechutné prekvapenia, pretekajúce potrubie, nerovnosti v podlahe, pleseň, ale predsa len niečo takémuto byt chýba, a to je práve ten povestný charakter. Síce tento byt, ktorý vyzerá skôr ako biela krabica, je čistý, svetlý a priestranný ale kým sa tento byt stane tým pravým domovom, musíte mu venovať veľa práce.

obývací pokoj

Ako zaistiť to, aby kombinácia kuchyne a obývačky fungovala ?

Držte sa farieb, ktoré ste si vybrali a uistite sa, že všetky spotrebiče, dokonca aj toaster, dokonalo ladia k zvyšku miestnosti. Tiež dbajte na to, aby táto miestnosť nebola nudná a aj vaša návšteva v nej mala čo robiť, jednoducho kúpte väčší stôl a zvoľte namiesto mora stoličiek rohovú lavicu. Ak máte malú miestnosť, tak https://www.jaspi.sk/5-zarucenych-tipov-ako-zvacsit-malu-miestnost. Tiež môžete zvýrazniť niektoré kuchynské prvky. Napríklad vystavte vašu nádhernú kryštálovú súpravu, keramiku alebo iný set, tým že ho položíte na nejaké výnimočné miesto, taktiež tento riad môžete skombinovať s rastlinami alebo knihami.

Ktoré štýly sú tie naj ? 

Nemyslím, že by ste mali hľadať nejaký špecifický štýl, obdobie alebo druh nábytku, ktorým by ste mali vybaviť svoj nový byt. Trik je v tom, nájsť a použiť nejakú zaujímavú kombináciu – napríklad skúste skĺbiť niečo škandinávske s nábytkom so 60. rokov. Ale moderný štýl, nikdy nevyjde z módy. Veľmi sa mi páči nápad za modernizmom: posun z klasiky do neznáma. Tento štýl reprezentuje časy, kedy sa dizajnéri pozerali do budúcnosti.

pokoj

Tieto farby a textúry skvelo zapadajú do modernej schémy.

Prírodné zemné farby a prirodzené farby sú tým správnym ťahom. Sila kombinácie jednoduchých farieb a kvetín je v tom, že dokážu vytvoriť úžasnú atmosféru domova. Jedna z mojich najobľúbenejších farieb je veľmi slabá sivá, ktorá sa hodí najme do kuchyne, obývačky alebo pracovne. Dodáva to teplejšiu atmosféru miestam, ktoré by inak boli namaľované na bielo.

Ohodnoťte příspěvek