Ak žijete v meste určite ste takýto byt videli aspoň tisíckrát, biela kuchyňa/jedáleň/obývačka, veľké okná, balkón a štvorcová spálňa. Kúpa alebo prenájom novostavby má určite množstvo výhod – žiadne nechutné prekvapenia, pretekajúce potrubie, nerovnosti v podlahe, pleseň, ale predsa len niečo takémuto byt chýba, a to je práve ten povestný charakter. Síce tento byt, ktorý vyzerá skôr ako biela krabica, je čistý, svetlý a priestranný ale kým sa tento byt stane tým pravým domovom, musíte mu venovať veľa práce.

obývací pokoj

Ako zaistiť to, aby kombinácia kuchyne a obývačky fungovala ?
Držte sa farieb, ktoré ste si vybrali a uistite sa, že všetky spotrebiče, dokonca aj toaster, dokonalo ladia k zvyšku miestnosti. Tiež dbajte na to, aby táto miestnosť nebola nudná a aj vaša návšteva v nej mala čo robiť, jednoducho kúpte väčší stôl a zvoľte namiesto mora stoličiek rohovú lavicu. Ak máte malú miestnosť, tak. Tiež môžete zvýrazniť niektoré kuchynské prvky. Napríklad vystavte vašu nádhernú kryštálovú súpravu, keramiku alebo iný set, tým že ho položíte na nejaké výnimočné miesto, taktiež tento riad môžete skombinovať s rastlinami alebo knihami.

Ktoré štýly sú tie naj ?
Nemyslím, že by ste mali hľadať nejaký špecifický štýl, obdobie alebo druh nábytku, ktorým by ste mali vybaviť svoj nový byt. Trik je v tom, nájsť a použiť nejakú zaujímavú kombináciu – napríklad skúste skĺbiť niečo škandinávske s nábytkom so 60. rokov. Ale moderný štýl, nikdy nevyjde z módy. Veľmi sa mi páči nápad za modernizmom: posun z klasiky do neznáma. Tento štýl reprezentuje časy, kedy sa dizajnéri pozerali do budúcnosti.

pokoj

Tieto farby a textúry skvelo zapadajú do modernej schémy.
Prírodné zemné farby a prirodzené farby sú tým správnym ťahom. Sila kombinácie jednoduchých farieb a kvetín je v tom, že dokážu vytvoriť úžasnú atmosféru domova. Jedna z mojich najobľúbenejších farieb je veľmi slabá sivá, ktorá sa hodí najme do kuchyne, obývačky alebo pracovne. Dodáva to teplejšiu atmosféru miestam, ktoré by inak boli namaľované na bielo.